Блог ГОГОЛЬFEST-2012

Гогольfest проводит мозговые исследование


Гогольfest прожив свій сьомий фестивальний день, до кінця - всього два. Тому, всім, хто досі сюди так не дійшов, точно варто пришвидшитись. У суботу організатори обіцяють вершки фесту, феєричне закриття. Але і четвер минув досить активно - під знаком одразу трьох класних музичних і театральних подій.

Фото 1:
"Експериментальний кінохеппенінг "ZixZixOne"" -  шість годин живої музики, відеоарту і перформансу. Абсолютно різних, головне - експериментальних. Як кажуть самі ZixZixOne-нівці: "Нам подобається залучати людей до співтворчості. Так ми досліджуємо мозкову активність різних людей."  Ще перед самим початком ніхто не знав чи будуть ці досліди вдалими. Людей з кожною годиною прибувало, тому можна сказати - експерименти були вдалими.


Фото 2, 3:
New Era Orchestra - ТОП-музична подія четверга зібрала біля головної сцени всіх поціновувачів неокласики. Грали тільки сучасних композиторів з Грузії, України і Франції, які творять у жанрових законах класичної музики. New Era Orchestra зірвали аншлаг і двічі виходили грати на біс.Фото 4:
Іndie-music Stage: тут відривалися під легковажно-мрійливі пісні дивнючого Жені Бережного, інді-рифи від Kassiopeia і Singleton, а ще під електроніку від The Lazy Fingers.Фото 5, 6, 7:
У четвер театр "ДАХ" знову показував виставу "Едіп. Собача будка". Але на відміну від попередніх "показів" - публіка не дала себе заколотити - і почала відкидати дошки. *********************

Центр просування культури Свідомо

Спеціально для ГОГОЛЬFEST

 

Фото: група Look майстерні Олександра Ляпіна Культурного фотографічного центру PhotoCULT в рамках арт-проекту "Цезура"

вернуться назад
Адрес страницы: http://2012.gogolfest.org/rus/blog/ph-zv-7