4-12 сентября 2010

група Look

Партнер фестивалю Гогольфест Культурний фотографічний центр PhotoCULT представляє випускників майстерні Олександра Ляпіна - творчу групу Look. Під час проведення Гогольфест учасники групи Look будуть фіксувати все, що відбуватиметься на фестивалі, проте кожен продемонструє своє бачення фестивальних подій. Результатом зйомок стане цілісний арт-проект «Цезура», який буде показаний під час фестивалю.

 

ПРОЕКТ «ЦЕЗУРА» ТВОРЧОЇ ГРУПИ LOOK

У РАМКАХ ФЕСТИВАЛЮ ГОГОЛЬFEST

ГОГОЛЬFEST – мистецький простір, що зібрав всередині себе різні за формою, але однаково актуальні практики сучасного художнього процесу.

LOOK – група, що об'єднала абсолютно різних художників і творчо мислячих людей з власним візуальним діалектом, для яких ця відмінність стала основним цементуючим фактором та джерелом колективної енергії. Надихаючись духом ГОГОЛЬFESTу, LOOK представить свій проект ЦЕЗУРА.

ЦЕЗУРА – коротке, але необхідне затишшя перед наступним ударом серця. Зупинка для того, що б зробити вдих, кинути погляд на пройдений шлях і за мить – продовжити рух.

Ми прагнемо не просто створити документальний фото-літопис фестивалю, а й передати за допомогою нашого проекту його атмосферу – через суб’єктивну призму об’єктивів учасників групи LOOK. Ми хочемо показати кожному, що ГОГОЛЬFEST – це мультидисциплінарна територія арт-свободи, завжди унікально нова та відкрита до будь-яких проявів мистецтва.

«ЦЕЗУРА» складається з кількох об'єктів – інсталяцій, аплікацій, медіа об’єктів з аудіовізуальними ефектами тощо, перша частина яких буде представлена під час фестивалю, а друга – 29 вересня на спеціальній сторінці сайту ГОГОЛЬFESTу, присвяченій нашому проекту – http://gogolfest.org/ukr/cezura