4-12 сентября 2010

Музыка

Концепция программы Новой музыки на ГОГОЛЬFEST-2012

DZIERZYNSKI BITZ, Switch On The Light, Summer God Teachings, Deli Gomlegi, Sport & music


23 сентября, воскресенье, 15:00 - 23:00

http://vk.com/indie_music_gogolfest

http://www.facebook.com/events/533914036619188/

Line-up

Summer God Teachings

Deli Gomlegi (Туреччина)

Mandarinaduck

megapolis witches


Summer God Teachings

http://www.myspace.com/sugotea


SUGOTEA – молода формація вільних людей з Києва, України, які грають мрійливий і гіпнотизуючий shoegaze.

Ви почуєте теплу перевантажену музику, дещо схожу на space-rock. Треки в основному інструментальні, і вокальні партії, що з’являються час від часу, сприймаються як частина інструментального потоку.

Для їх звуку характерне використання великої кількості гітарних ефектів, м’яких вокальних мелодій, які поєднують у творчий шум гітар і аналагових синтезаторів. Тексти іноді складно розібрати, і вокальні партії розглядаються як додатковий інструмент.

 

Deli Gomlegi (Туреччина)

http://www.facebook.com/deligomlegi 


У вересні турецька “Гамівна сорочка” вперше виступить в Україні з метою презентувати українському слухачеві музичний андеґраунд Туреччини. 

Загалом нова для більшості туристів - альтернативна Туреччина приховує багато цікавих таємниць та культурних явищ, зустріч з якими виявляється дійсно вражаючою.

 

 

Mandarinaduck

http://mandarinaduck.bandcamp.com/

mandarinaduck - запорізька команда, що балансує на межі shoegazing, slowcore і dreampop. Галаслива, плутана і в той же час дуже мелодійна, проникливий гітарний noise, дивовижна і захоплююча музика.

megapolis witches

http://www.myspace.com/megapolis_witches

Megapolis Witches поєднує в собі різноманітну музичну стилістику починаючи від стандартного інді-року і британського психоделії, з вкрапленнями джазу і брит-попа, закінчуючи повноцінним грандж.

За час свого існування створили свій успішний арт-фестиваль «ART-Bridge». За свої погляди і підняття тематики екологічних проблем навіть отримали подяку від ООН.

вернуться назад