4-12 вересня 2010

Календар

23.09.2012
12:00 -
13:00
Мідний Гоголь: «Високосна поезія» або «Поезія на носі» Мідна, Мирослав Лаюк, Світлана Лісовська, Заза Пауліашвілі, Світлана Богдан, Михайло Жаржайло, Лесик Панасюк Кінотеатр Кінотеатр
12:00 -
13:00
Майстер-клас від «ГОГОЛЬМЕДУ» В’ячеслав Цупріков Майстер-клас Мала сцена
13:00 -
14:00
Презентація «Книжковий ревізор» Богдан-Олег Горобчук, Павло Коробчук, Дмитро Лазуткін, Олег Коцарев, Анна Малігон, Світлана Поваляєва Кінотеатр Кінотеатр
14:00 -
15:30
Читання «НаВІЙяне» польською, грузинською, німецькою, англійською в українському перекладі Жадана, Ірванця, Любки, Коцарева, Бондаря, Андруховича Кінотеатр Кінотеатр
14:00 -
15:00
"Школа нетеатрального мистецтва". Частина 1 ДАХ Театр Театральна сцена
15:00 -
23:00
DZIERZYNSKI BITZ, Switch On The Light, Summer God Teachings, Deli Gomlegi, Sport & music DZIERZYNSKI BITZ, Switch On The Light, Summer God Teachings, Deli Gomlegi, Sport & music Музика indie-music Stage
13:00 -
15:00
Лекція «Елементи українського фольклору у сучасному мистецтві» Олена Осипчук Майстер-клас Vizual-art zone
15:30 -
19:00
«Ганді» Річард Аттенборо Кінотеатр Кінотеатр
16:00 -
17:30
Senza Sforzando Senza Sforzando Музика Музична сцена
17:30 -
18:30
«Чехов dell’artre: Камєдь-мєдвєдь», режисер Юлія Суліма Театр «Оксюморон» Театр Театральна сцена
19:00 -
19:15
«Проклятие» Жора Крижовніков Кінотеатр Кінотеатр
19:00 -
21:00
Маргарет Ленг Тан - The art of the toy piano Маргарет Ленг Тан Музика Музична сцена
19:15 -
21:00
«Я тебя люблю» Олександер Расторгуєв, Павло Костомаров Кінотеатр Кінотеатр
20:30 -
21:30
«Тисяча казок» Театр тіней FireFilies Театр Сцена під вікнами
21:00 -
21:30
«Незначні подробиці випадкового епізоду» Михайло Местецький Кінотеатр Кінотеатр
21:30 -
23:00
"Школа нетеатрального мистецтва". Частина 2 ДАХ Театр Театральна сцена
21:30 -
22:30
«Дорога на» Таісія Ігуменцева Кінотеатр Кінотеатр
22:30 -
23:30
Фестиваль НІМІ НОЧІ представляє: «Укразія», реж П.Чардинин, музичний супровід "Київські торти" live Німі Ночі Кінотеатр Кінотеатр